Szlakiem i tropem to dwoje ludzi i pies George.

Szlakiem i tropem

Dwoje ludzi i pies George.

Wspólnie podróżujemy po Polsce i Świecie. Wybierając kierunki na nasze eskapady szukamy miejsc spokojnych i odludnych. Pięknych ale jednocześnie jeszcze mało popularnych, choć również zdarzają się wyjątki. Często jesteśmy w górach , odpoczywamy nad morzem i jeziorami. Nie omijamy również miast i miasteczek.

Na codzień mamy swoje obowiązki w pracy ale każdy wolny dzień wykorzystujemy realizując swoje mniejsze i większe wyjazdowe pomysły. Czasem jest to spontan czasem realizacja wcześniejszego planu ale u nas wolny czas się nie marnuje.

Na blogu chcemy podzielić się pomysłami na wyjazdy, w których śmiało może uczestniczyć z nami psiak. Opisujemy miejsca, które odwiedziliśmy, szlaki, które przeszliśmy. Na naszej stronie znajdziecie również garść praktycznych wskazówek na temat miejsc przyjaznych psom, takich jak hotele, pensjonaty czy restauracje.

Chcemy pokazać jak to jest podróżować z czworonożnym przyjacielem i jednocześnie pragniemy zachęcić do odwiedzania ciekawych miejsc leżących poza utartymi szlakami.

Mamy nadzieje, że strona będzie inspiracją w planowaniu wakacji, weekendów czy krótkich wycieczek.

Zapraszamy do lektury i oczywiście do dzielenia się własnymi doświadczeniami, zdjęciami i  pomysłami na spędzanie wolnego czasu.

A oto nasza trójka:)

George Pan Pies Podróżnik 😉
Ewa Autorka tekstów wszelakich.
Ignac. Autor przekazu wizualnego ( http://isedlak.com )

Loading

Please follow and like us: